Rozmanitosti začíná v multikulturním místě: Scientologie, Harlem

Po generace je ve Spojených státech Harlem kulturní centrum amerických černochů a karibského života. Harlem vždy pochodoval ve svém vlastním rytmu – v hudbě, umění a módě. A ve středu toho všeho, na 125. ulici, s výhledem na Triborough Bridge a jen bloky od historického divadla Apollo, sídlí Scientologická církevní organizace a Komunitní centrum v Harlemu.

Scientologická církev Harlem
Scientologická církev Harlem

V této epizodě diváci uvidí, jak se Církev skutečně stala centrem této komunity. Nabízí bezplatné doučování pro mládež, představení umělců světové úrovně, pořádání mezinárodní delegace aktivistů v oblasti lidských práv a otevírání Církve pro mezináboženské konference. Dávají o sobě vědět hlasitě a srozumitelně: Zaměstnanci Církve jsou nadšeni z toho, že v Harlemu a každý den pracují na posílení této živé komunity.

Scientologická televize debutovala 12. března 2018. Scientologická televize byla od uvedení na trh sledována ve 237 zemích a teritoriích po celém světě v 17 jazycích. Scientologická televize, která uspokojí zvědavost lidí o scientologii, ukazuje divákům na šesti kontinentech a jak vypadá všední život scientologů; ukázuje církev jako globální organizaci a představuje její programy sociálního zlepšení, které se dotkly životů milionů lidí po celém světě. Scientologická televize také představuje dokumenty nezávislých filmařů, kteří tvoří průřez kulturami a vírami, ale sdílejí společný účel povznášejících komunit.

Scientologická televize, vysílaná společností Scientology Media Productions, celosvětovým mediálním centrem církve v Los Angeles, může být sledována skrze web na adrese Scientology.tv a je možné jí také naladit na satelitní televize, mobilních aplikací a prostřednictvím platforem Roku, Amazon Fire a Apple TV