Prodej garsonky Praha 2 – Vinohrady, ul. Bělehradská

Nabízíme k prodeji menší byt 1+1, 38 m2, Praha 10 – Vinohrady, ul. Bělehradská, 2. patro čtyřpatrového domu s novým výtahem a kompletně renovovanými společnými prostory v domě a hezkými detaily ve společných prostorách.  Byt je určen k rekonstrukci, na podlahách původní parkety, okna dřevěná špaletová, původní dveře v dřevěných zárubních. Tento byt o dispozici 1+kk je ideální jako investice nebo bydlení pro začínající pár. Z chodby bytu se dostanete do prostorné obytné zóny s kuchyní a koupelnou. Je orientován na západ a umístěn v pátém nadzemním podlaží. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě Vinohrad. Umístění v atraktivní lokalitě nedaleko nám.

Bydlení v centru Prahy s kompletní občanskou vybaveností v blízkosti: školy, školky, služby: banky, potraviny, lékárna, zdravotní středisko, domácí potřeby, pošta, řeznictví.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován).  Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 602 207 723 nebo piště na e-mail: prodej(a)atlas-reality.cz