Prodej bytu 3+1 Praha 2 – Vinohrady, Bělehradská

Prodej bytu 3+1, 97 m2 ve 3 patře klasického secesního činžovního domu. Jedná se o krásný a dobře řešený byt, který vám jistě přijde jako výhodná příležitost pro bydlení nebo na vaší investici. V bytě jsou renovovaná dřevěná okna s přidaným dvojsklem (celkem 3 skla v okně) díky kterým jsou okna velmi dobře izolující, v pokojích na podlahách přebroušené a nalakované parkety, v koupelně chodbě a kuchyni hezká moderní dlažba, nově nalakované dveře a futra, nové měděné rozvody elektřiny, a rozvody slaboproudu (počítačová síť, alarm s čidly a anténní rozvody). V bytě je hezká samostatná kuchyň s asi 4 roky starou kuchyňskou linkou plně vybavenou spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, indukční varná deska, digestoř – vše Miele). Byt má vlastní plynový kotel pro ohřev vody a topení díky čemuž má velmi nízké měsíční náklady, ve dvou pokojích jsou vestavěné šatní skříně.

Další byt kterému můžete věnovat pozornost:

Prodej bytu 3+1, 107 m2 Praha 2 – Vinohrady, Vinohradská

Koupě tohoto bytu vám nabízí možnost pohodlného bydlení v centru Prahy s kompletní občanskou vybaveností na dostah: školy, školky, služby: banky, obchody, kavármy restaurace, kulturní možnosti, lékárna, zdravotní středisko, domácí potřeby, pošta, řeznictví.

Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován).  Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 602 207 723 nebo piště na e-mail: prodej(a)atlas-reality.cz