Prodej bytu 2+1 Praha 5 – Smíchov, Bieblova ul.

Prodej bytu 2+1, 69 m2 situovaného v 2 patře ve velmi klidné ulici nedaleko autobusového nádraží Na Knížecí a Obchodních center na Pražském Smíchově. Ulice Bieblova je velmi klidná a obklopená zelení. Činžovní dům se 2 patry ve kterém je situován nabízený byt byl postaven na začátku dvacátého století.

Byt má dobrou dispozici, kde se našel i prostor pro 3x velké vestavěné skříně s posuvnými dveřmi (rolldoor). Vybavení bytu: dřevěná okna, parekty, keramická dlažba a obklady, bezpečnostní vchodové dveře, kuchyňská linka na míru s vestavěnými spotřebiči, kompletní koupelna s WC, 3x vestavěné skříně.

Tímto bytem se vám nabízí bydlení v centru Prahy s kompletní občanskou vybaveností v blízkosti: školy, školky, služby: banky, potraviny, lékárna, zdravotní středisko, domácí potřeby, pošta, řeznictví. Ukazatel energetické náročnosti: G* (v tuto chvíli probíhá vypracování PENB, údaj bude aktualizován).  Pro více informací prosím volejte na telefonní číslo 602 207 723 nebo piště na e-mail: prodej(a)atlas-reality.cz