Scientologické Tokio, kde se setkává to nejlepší z moderní technologie a tradice

Podívejte se na epizodu původní série „ Destination tion : Scientology —Tokio “ na Scientologické televizi
Podívejte se na epizodu původní série „ Destination tion : Scientology —Tokio “ na Scientologické televizi

Destination: Scientology zavede diváky do Země vycházejícího slunce na oslavu výročí zasvěcení Scientologické církve v Tokiu 8. srpna 2015.

Tokio je město kontrastů. Spojuje úctu k dávným tradicím s láskou k technologiím v metropoli světa, která je nejperspektivnější. Tokio, nejlidnatější město na světě, je také jedním z nejčistších a nejbezpečnějších. A v srdci čtvrti Shinjuku – jen pár minut od nejrušnějšího vlakového nádraží na Zemi, které každý den obsluhuje 3,6 milionů lidí dojíždějících za prací – je Scientologická církev v Tokiu, kde se protínají technologie a spiritualita.

V den výročí zasvěcení Scientologické církve v Tokiu farníci a zaměstnanci zvou ke sledování epizody původní série  Destination: Scientology—Tokyo na Scientologické síti. Poznejte historii a tradice Tokia s návštěvami jeho vzácných chrámů, svatyní a klidných sakurových zahrad. Žasněte, když si cestu přes Shibuya Crossing proplouvá přibližně 3 000 chodců současně.

„Jednou z nejdůležitějších věcí je, že japonská kultura je moudrost,“ říká Masayoshi, zaměstnanec Scientologické církve v Tokiu.

„V tom je krása naší Církve,“ říká Mihuki, další člen personálu. „Scientologie znamená ‚vědět, jak vědět‘.“ A je to všechno o poznání sebe sama a poznání života. Takže chceme tuto moudrost přinést lidem v Japonsku. Jsme tu, abychom posílili japonského ducha, naši kulturu a naše lidi.“

Při zasvěcení Scientologické církve v Tokiu v srpnu 2015 popsal scientologický církevní vůdce pan David Miscavige město jako „místo sbližování mezi Východem a Západem“, kde „starověké harmonizuje s moderním a vše je spojeno nadějí. Jaké je tedy lepší místo, kde se stát svědkem splynutí spirituality a technologie?

Scientologická církev v Tokiu je ideální scientologická organizace, konfigurovaná tak, aby sloužila scientologům při jejich vzestupu k duchovní svobodě a sloužila jako domov pro celou komunitu, místo setkávání společného úsilí o pozvednutí lidí všech denominací.

Destination: Scientology je originální série, kde každá epizoda přivádí diváka do nové scientologické církve, ukazuje její rozmanitost a spolupráci, která vetkává každou scientologickou církev do struktury místní komunity.

Scientologická televize začala vysílat 12. března 2018. Od spuštění byla Scientologická síť zobrazena ve 240 zemích a územích po celém světě v 17 jazycích. Síť uspokojuje zájem lidí o scientologii a zavádí diváky na šest kontinentů, upozorňuje na každodenní životy scientologů, ukazuje Církev jako globální organizaci a představuje její programy sociálního zlepšení, které ovlivnily životy milionů lidí po celém světě. Síť také představuje dokumenty nezávislých filmařů, kteří představují průřez kulturami a vyznáními, ale sdílejí společný cíl povznést komunity.

Vysílání ze Scientology Media Productions , globálního mediálního centra Církve v Los Angeles, Scientology Network je k dispozici na kanálu DIRECTV 320 a lze ji streamovat na Scientology.tv prostřednictvím satelitní televize, mobilních aplikací a prostřednictvím platforem Roku, Amazon Fire a Apple TV. .