Scientologická církev: Odhodlána učinit Hollywood krásný, bezpečný a čistý

Centrum celebrit Scientologické církve vylepšuje komunitu barevnými nástěnnými malbami.

Mladý dobrovolník přidává skvrny k dalmatinovi
Mladý dobrovolník přidává skvrny k dalmatinovi

Nová nástěnná malba dlouhá 178 stop proměnila úsek Hollywoodu hned vedle dálnice číslo 101. Výtvor na plátně ctí „nejlepší přátele člověka“ a další členy zvířecí říše.

Projekt pomohli navrhnout a načrtnout tři pouliční umělci. Připojil se k nim tým dobrovolníků včetně hasiče mimo službu, vojenského veterána, dvou policistů a hudebníka mariachi. Projekt zorganizovalo Centrum celebrit Scientologické církve jako součást měsíčního úklidu čtvrti „Hollywood Village“.

Projekt zahrnuje úklid, odstranění odumřelého plevele a odpadků
Projekt zahrnuje úklid, odstranění odumřelého plevele a odpadků

Na nástěnné malbě jsou dvě kočky a 22 psů – od nejmenší, čivavy, po tibetskou dogu a dva psy K9 a jejich psovody. Obraz také vzdává hold místní divoké zvěři, od veverek po motýly monarchy a kolibříky a od kojotů, kteří se ubytovávají v kopcích s výhledem na Hollywood, až po „P-22“ – divokou pumu, která žila více než deset let v Griffithově parku. a byl pohřben v březnu v pohoří Santa Monica.

Obyvatelé troubili na klaksony a vzdali poděkování, když kolem dobrovolníků jeli nebo procházeli. Dvě mladé dívky a jejich otec, kteří žijí poblíž, byli tak uchváceni aktivitou, do které se zapojili, malování několika psů.

Začíná se tím, že dobrovolníci vyčistí oblast v rámci přípravy na vytvoření 178 stop dlouhé nástěné malby
Začíná se tím, že dobrovolníci vyčistí oblast v rámci přípravy na vytvoření 178 stop dlouhé nástěnné malby

„Bydlím v kopcích a neustále tudy projíždím,“ řekl další obyvatel, kterého znepokojoval špatný vzhled této části čtvrti, než ji dobrovolníci uklidili. „To je neuvěřitelné. Jsem vám všem velmi vděčný.“

Veterán byl zvláště dojat zahrnutím zraněného válečníka upoutaného na invalidní vozík do nástěnné malby. A člen skupiny za práva zvířat se zastavil, aby poděkoval týmu za propagaci lásky ke zvířatům.

Plátno pro nástěnnou malbu se natahuje na spodek a vršek drátěného plotu
Plátno pro nástěnnou malbu se natahuje na spodek a vršek drátěného plotu

Měsíční úklidy Hollywood Village jsou komunitním partnerstvím Centra celebrit Scientologické církve , nadace The Way to Happiness Foundation a policejního oddělení v Los Angeles. Dobrovolníci uklízí s lopatami, košťaty a vaky – a nedávným přírůstkem uměleckých potřeb – v Centru celebrit Scientologické církve.

malování stromů na plátno
malování stromů na plátno

Podle průzkumu jsou dvěma hlavními obavami obyvatel Hollywoodu strádání bezdomovců a udržení krásného, ​​bezpečného a čistého Hollywoodu. Hollywood Village oslovuje jak úklidem čtvrti, včetně táborů pro bezdomovce, tak rozdáváním Cesty ke štěstí, průvodce zdravým rozumem k lepšímu životu od spisovatele a humanitáře L. Rona Hubbarda. Lidé všech vyznání nebo ti co jsou bez vyznání mohou využít 21 přikázání knihy, aby jim pomohla, nebo těm, které milují, a lidem, které potkávají, žít méně nebezpečný a šťastnější život.

Navštivte Facebook Hollywood Village, kde najdete upozornění na nadcházející úklidy. Všichni jsou vítáni.

Chcete-li se dozvědět více o The Way to Happiness , navštivte The Way to Happiness webové stránky nebo si prohlédněte knihu The Way to Happiness z filmu na Scientology Network.