hubnutí pro herečky

Hvězda vzorové Elvy Hsiao

Xiao Yaxuan způsob, jak zhubnout, není dietní metoda, kterou berou obyčejné dívky. „Nemůžu vydržet bez jídla. Je neuvěřitelné, že mám hlad.“ Xiao Yaxuan si nedokáže představit, že musí být hladový a má závratě, aby zhubnul, protože není jen Jím několik jídel denně a také miluji rychlá jídla se super vysokým obsahem kalorií, plus ovoce a dezerty. Přiznala, že je velmi chamtivá osoba: „Často nemůžu zůstat hladová ani uprostřed noci a stále jím velké tabu, abych zhubla -„ noční svačina “.“

hubnutí pro herečky
hubnutí pro herečky

Xiao Yaxuan, trochu zveličený a zoufale se stravující, použil řadu přísnějších metod tréninku fitness, aby se zhubnul. „Naštěstí mám ve zvyku fitness a doplňky stravy mé matky, i když zhubnu, nebudu nezdravý.“ Xiao Yaxuan se zasmál a přiznal svůj způsob hubnutí. Xiao Yaxuan vždy věřil, že hubnutí neznamená, že nemůžete jíst, ale jíst správné věci. “Kromě běžné zeleniny a ovoce doporučuji každému jíst více mléka. Od dětství moje matka stanovila, že po vstávání musím vypít dvě velké sklenice vody. Poté vypijte velkou sklenici mléka, někdy dokonce s mlékem smíchaným s ptačí hnízdem. V té době jsem se stále cítil velmi nepříjemně. “Xiao Yaxuan pochopila záměry své matky, až když vyrostla, protože pití mléka a ptačí hnízdo jí zbělelo kůži a každé ráno Dvě sklenice vody jí také umožnily chodit na toaletu velmi „odblokované“ a nehromadily by toxiny v těle a nezpůsobovaly otoky.

hubnutí pro herečky
hubnutí pro herečky

O správném stravování:

S výjimkou Xiao Yaxuan, která začala cvičit, když byla teenagerka, si zvykla soustředit se na linie těla. Jakmile vstoupí do posilovny, obvykle provozuje 45minutový běžecký pás a poté trénuje zádové svaly. Dívky by samozřejmě měly věnovat větší pozornost spodní části břicha, kde se s největší pravděpodobností hromadí tuk. Proto je jedním z nezbytných předmětů také trénink dolních břišních svalů. Xiao Yaxuan také zdůraznil: „Obvykle po provedení všech cviků protáhnu šlachy celého těla. Tento krok je velmi důležitý, jinak budou nohy silnější a svaly ztuhlé, což je těžké vidět. 1 Není tedy těžké si představit Původ krásných bílých a rovných nohou Xiao Yaxuana.

Vytrvalost je nejlepší zbraní pro Xiao Yaxuan pro udržení její postavy. I když je příliš zaneprázdněná na to, aby chodila do posilovny, bude trvat na tom, aby si každý den ležela vsedě. „Mým největším přáním je mít možnost rozvíjet linie těla jako Madonna. Ale je o jednu velikost menší než sestra Na, jinak by to bylo příliš statné, “řekl Xiao Yaxuan s úsměvem.

Xiao Yaxuan obvykle tráví dvě nebo tři hodiny v tělocvičně téměř každý den. “Když studují v Kanadě, chlapci tam věnují pozornost celkové linii těla dívek, na rozdíl od chlapců zde, kteří věnují pozornost pouze velkému sklonu horního obvodu dívek. Krásné a hladké linie těla získáte pouze takovým jídlem a tréninkem! Takže nejen stojme a obdivujte oslňující hvězdy, pospěšte si a začněte cvičit!