Globalisté z EU vyhrožují Elonu Muskovi „sankcemi“, pokud na Twitteru dovolí svobodu slova

Věra Jourová již dříve vyvolala v Davosu kontroverze kvůli předpovědím, že Amerika bude mít brzy podobné zákony o „nenávistných projevech“ jako Evropa, což fakticky volá po odstranění prvního dodatku
Věra Jourová již dříve vyvolala v Davosu kontroverze kvůli předpovědím, že Amerika bude mít brzy podobné zákony o „nenávistných projevech“ jako Evropa, což fakticky volá po odstranění prvního dodatku

Nevolený technokrat požaduje, aby se miliardář „choval“.

Špičkový technokrat z EU pohrozil Elonu Muskovi „sankcemi“, pokud umožní svobodu slova na Twitteru, a tvrdil, že se miliardář „nechoval slušně“.

Komentář uvedla místopředsedkyně Komise EU pro hodnoty a transparentnost Věra Jourová na výročním setkání globalistů v Davosu.

„Čas Divokého západu skončil,“ řekla Jourová EuroNews . „Budeme mít zákon o digitálních službách [DSA]. Budeme mít Kodex praxe jako součást této legislativy.“

„Takže poté, co pan Musk převzal Twitter se svým ‚absolutismem svobody slova‘, jsme také ochránci svobody slova,“ dodala. „Zároveň ale nemůžeme akceptovat například nelegální obsah online a tak dále. Takže naše poselství bylo jasné: máme pravidla, která musíme dodržovat, jinak budou sankce.

Odůvodnění Jourové je zcela nesprávné, protože nelegální obsah je již na Twitteru zakázán. Očividně se snaží spojit nelegální obsah s urážlivými projevy ve snaze učinit tyto dva nerozeznatelné.

V samostatném videorozhovoru Jourová naznačila, že se Musk nechoval „slušně“ jako jeho předchůdci na Twitteru. Jinými slovy, odmítl ohnout koleno před globalisty, kteří chtějí, aby byla znovu zavedena jejich drakonická cenzurní agenda. „Máme pravidla, která se musí dodržovat, jinak budou sankce,“ vyštěkla Jourová, nevolená byrokratka. Jourová již dříve vyvolala v Davosu kontroverze kvůli předpovědím, že Amerika bude mít brzy podobné zákony o „nenávistných projevech“ jako Evropa, což fakticky volá po odstranění prvního dodatku. „Nezákonné nenávistné projevy, které budete mít brzy také v USA, myslím, že máme pádný důvod, proč to máme v trestním zákoně,“ řekla Jourová. Během elitářského summitu technokraté prosazovali myšlenku, že je třeba pokračovat v potírání „nenávist a dezinformací“, což je vykonstruované ospravedlnění navržené k cenzuře řeči, která je kritická vůči jejich vlastní agendě vytvořit nový světový řád.

Zdroj: https://summit.news/2023/01/24/eu-threatens-elon-musk-with-sanctions-if-he-allows-free-speech-on-twitter/