Farmář John a vysílatel LAFC Max Bretos se spojili, aby darovali více než čtvrtinu milionu porcí bílkovin do regionální potravinové banky v Los Angeles, aby bojovali proti hladu v komunitě

V rámci svého Kalifornského závazkového turné se zástupci Farmer John shromáždí v Los Angeles Regional Food Bank, aby věnovali více než čtvrt milionu porcí bílkovin komunitě LA. (Zleva: Max Bretos, hlasatel LAFC, Michael Flood, prezident a generální ředitel Los Angeles Regional Food Bank, Jonathan Toms, manažer charitativních iniciativ ve Smithfield Foods).
V rámci svého Kalifornského závazkového turné se zástupci Farmer John shromáždí v Los Angeles Regional Food Bank, aby věnovali více než čtvrt milionu porcí bílkovin komunitě LA. (Zleva: Max Bretos, hlasatel LAFC, Michael Flood, prezident a generální ředitel Los Angeles Regional Food Bank, Jonathan Toms, manažer charitativních iniciativ ve Smithfield Foods).

Dar je součástí kalifornského závazného turné značky, jehož cílem je nakrmit, oslavit a obsloužit oblast Greater LA během léta a podzimu

LOS ANGELES , 5. října 2021 /PRNewswire/ – Farmer John a vysílač LAFC Max Bretos se dnes zastavili v Los Angeles Regional Food Bank, aby uznali pozitivní dopad této organizace a odhodlání sloužit místní komunitě. Farmář John na pomoc s úsilím Potravinové banky daroval více než čtvrt milionu porcí tolik potřebného proteinu na pomoc při místní úlevě od hladu. Kromě toho, že se farmář John vrátil komunitě prostřednictvím jídla, také projevil svou vděčnost pracovníkům Potravinové banky, kteří se zavázali udržovat rodiny během pandemie nasycené, tím, že zaměstnancům a jejich rodinám poskytl oběd s poděkováním.

Tato událost je součástí 2021 California Commitment Tour, iniciativy zahájené farmářem Johnem v roce 2020 s cílem nakrmit, oslavit a sloužit velké oblasti Los Angeles . Aby značka podpořila obyvatele Kalifornie a čtvrti, kde žijí, vyjela letos znovu na cesty se svým foodtruckem a vydala se na 12týdenní misi, jejímž cílem je rozvážet místní hrdiny a důležité podniky obědy, které si vezměte a vezměte s sebou, a upozorní na rodné město. hrdiny a poskytovat bílkoviny místním potravinovým bankám. Díky tomuto daru poskytl farmář John během posledních dvou let téměř jeden milion porcí bílkovin Regionální potravinové bance v Los Angeles.

REGIONÁLNÍ POTRAVINOVÁ BANKA LOS ANGELES
REGIONÁLNÍ POTRAVINOVÁ BANKA LOS ANGELES

„Jako člen komunity jižní Kalifornie již více než 90 let je pro nás ctí ukázat naši oddanost obyvatelům Kalifornie během druhého roku našeho turné California Commitment Tour. Pro nás to přesahuje pouhé krmení lidí. Znamená to podporovat sousedy a pracovat.“ společně vytvořit lepší Kalifornii pro všechny,“ řekl Michael Merritt , senior ředitel marketingu značky pro Farmer John ve Smithfield Foods. „S vědomím výzev, které se za poslední rok a půl objevily pro tolik lidí, bylo důležité, abychom i nadále podporovali Los Angeles Regionální potravinovou banku prostřednictvím tohoto daru. Vždy nás pokoruje tvrdá práce a odhodlání jejich organizace sloužit Los Angeles .“ hrabství Angelesa doufáme, že tento příspěvek pomůže dodat tolik potřebný protein, který komunita potřebuje.“

„Jsme rádi, že máme letos opět podporu od farmáře Johna, protože mnozí se stále vzpamatovávají z ekonomického dopadu způsobeného pandemií,“ řekl Michael Flood , prezident a generální ředitel Los Angeles Regional Food Bank. „Proteinové produkty jsou drahé a naše partnerské agentury je běžně požadují v celém okrese LA, což bude mít velký vliv na jejich životy a životy jejich rodin.“

„Je pro mě ctí být součástí této akce setkat se a podávat chutné pokrmy zaměstnancům Regionální potravinové banky LA,“ řekl Max Bretos , hlasatel LAFC. „Není popřeno, že to byl náročný rok a půl, a doufáme, že tím, že jsme tu dnes, dokážeme vykouzlit úsměvy na jejich tvářích a skutečně ukázat své uznání za všechnu tvrdou práci, kterou den za dnem odvádějí. ven pro naši komunitu.“

V typickém měsíci před pandemií poskytovala Potravinová banka výživu 300 000 dospělých, seniorů a dětí prostřednictvím své sítě a distribučních programů. Počet se nyní odhaduje na zhruba 900 000 obsluhovaných lidí v průběhu měsíce – trojnásobek počtu před pandemií. Tento dar poskytne cenné centrum výživy na talíři těm, kteří to potřebují, a pomůže Potravinové bance udržet jejich současný vysoký objem distribuce potravin.

Norští politici kritizují přesun magnáta Kjell Inge Rokke do Švýcarska
Norští politici kritizují přesun magnáta Kjell Inge Rokke do Švýcarska

Chcete-li získat další informace a zjistit, kam se Farmer John California Commitment Tour vydá dál, sledujte nás na Facebooku (@FarmerJohn), Instagramu (@FarmerJohnLA) nebo Twitteru (@FarmerJohnLA).

O Farmer John Farmer John
sídlí v Kalifornii od roku 1931 a je průkopníkem revoluce v dodávkách místního masa s chutí. Cesta začala tím, že irsko-američtí bratři Francis a Bernard Cloughertyovi léčili a prodávali vepřové bůčky a uzené šunky do místních obchodů s potravinami a dnes pokračuje základními potravinami, jako jsou snídaňové klobásy a párky v rohlíku. Tato dlouholetá značka jižní Kalifornie je i nadále odhodlána vyrábět maso nejvyšší kvality plné čerstvosti a chuti. Pro více informací o našich produktech a inspiraci recepty prosím navštivte  www.farmerjohn.com  nebo nás sledujte na Facebooku (@FarmerJohn), Instagramu (@FarmerJohnLA) nebo Twitteru (@FarmerJohnLA). Farmer John je značka Smithfield Foods.

O Smithfield Foods, Inc. Smithfield Foods, Inc. se
sídlem ve Smithfieldu ve Virginii od roku 1936 je americká potravinářská společnost se zemědělskými kořeny a globální působností. Našich 63 000 členů týmu se věnuje výrobě „Dobrého jídla. Odpovědně. ® “ a udělali ze Smithfieldu jednu z předních světových vertikálně integrovaných proteinových společností. Již více než dvě desetiletí jsme průkopníky standardů udržitelnosti, včetně našich předních závazků v odvětví stát se uhlíkově negativní v provozech vlastněných americkými společnostmi a snížit emise skleníkových plynů o 30 procent v celém našem hodnotovém řetězci v USA do roku 2030. Věříme v sílu bílkovin ukončit nedostatek potravin a darovat stovky milionů porcí jídla našim komunitám. Smithfieldse může pochlubit portfoliem vysoce kvalitních ikonických značek, jako jsou mimo jiné Smithfield ® , Eckrich ®  a Nathan’s Famous ® . Pro více informací navštivte  www.smithfieldfoods.com a spojte se s námi na  Facebooku ,  Twitteru ,  LinkedIn  a  Instagramu .

O regionální potravinové bance
v Los Angeles Regionální potravinová banka v Los Angeles mobilizuje zdroje na boj proti hladu v okrese Los Angeles již od roku 1973. Na podporu vize potravinové banky, že v okrese Los Angeles nikdo nehladoví, jsou potraviny a potravinářské produkty distribuovány prostřednictvím síť 700 partnerských agentur a přímo těm, kteří to potřebují, prostřednictvím programů Food Bank. Potravinová banka distribuovala od roku 1973 více než 1,7 miliardy liber potravin, což je ekvivalent 1,35 miliardy jídel. Celková hodnota potravin a potravinářských produktů distribuovaných od založení Food Bank je 2,3 miliardy USD. Potravinová banka v reakci na pandemii COVID-19 ztrojnásobila počet lidí, kterým se pomohlo, a nyní dosahuje 900 000 lidí každý měsíc. The Food Bank je charitativní organizace Charity Navigator s hodnocením 4 hvězdiček. Pro více informací navštivte LAFoodBank.org .

ZDROJ Smithfield Foods, Inc.

www.smithfieldfoods.com