Ekonomika si to nemůže dovolit, uvolňování

Ekonomika si to nemůže dovolit, uvolňování
Ekonomika si to nemůže dovolit, uvolňování

Ekonomika si to nemůže dovolit, volnost je nekonečná a reformy pokračují. Oddělení veřejné politiky přijímá makroekonomické myšlení, které není stimulující, ale získá základ pro získání času na reformy a vytvoření kombinace silných reforem a široké měny. Jeho cílem je zajistit se proti poklesu investic do nemovitostí investicemi do infrastruktury, ale současný efekt se opakoval a ve druhém čtvrtletí se očekává růst stabilního růstu.
Podle údajů zveřejněných čínským Národním statistickým úřadem ve středu (13. května) se průmyslová přidaná hodnota Číny nad stanovenou velikost v dubnu meziročně zvýšila o 5,9%, celkový maloobchodní prodej spotřebního zboží se meziročně zvýšil o 10% meziročně se investice do fixních aktiv mezi lednem a dubnem meziročně zvýšily o 12%, nedosáhly tržních očekávání a po mnoho let byly na nízké úrovni.

V tomto ohledu komentujeme následující:

Nízká úroveň průmyslové výroby mírně vzrostla. V důsledku eliminace faktoru Jarní festival by se meziroční tempo průmyslového růstu v dubnu mělo zrychlit, ale rozsah je nižší, než se očekávalo. Tempo růstu tradičních průmyslových odvětví mírně vzrostlo na nízké úrovni, energetický průmysl vzrostl o 0,7% a ocelářský průmysl o 6,1%. Tempo růstu rozvíjejících se odvětví se na vysoké úrovni zpomalilo. Průmyslová elektronika v oblasti počítačových komunikací vzrostla o 10,2% a tempo růstu odvětví výroby železnic, lodí, letectví a dalších dopravních zařízení prudce pokleslo na 9,2%. Tempo růstu východní, střední a západní oblasti se sezónně odrazilo a severovýchodní region byl meziročně -4,2% a pokračoval v negativním růstu.

② Zvyšují se prodeje nemovitostí a nová výstavba, investice do nemovitostí klesají, výroba klesá a infrastruktura je slabá. 1) V dubnu se kumulativní meziroční pokles prodeje nemovitostí v tuzemsku snížil na -3,1% a tempo růstu investic do nové výstavby se snížilo na -17,3%, ale investice do rozvoje nemovitostí meziročně vzrostly pouze o 0,5% meziročně a tempo růstu nadále prudce klesalo z 6,5% v březnu 2) Meziroční růst investic do infrastruktury, u kterého se očekávalo vysoké naděje pro měsíc, prudce poklesl z 24,5% na 16,1%; 3) Slabý domácí a zahraniční poptávka způsobila prudký pokles výrobních investic z 10,3% na 9,0% a hodnota exportní dodávky meziročně prudce poklesla na -2,9%, což souvisí s oslabením globální vnější poptávky a nadměrnou silou jüanu( 6,4699 , 0,0020 , 0,03% ) , což je hodné bdělosti.

③ Nominální a skutečná spotřeba meziročně mírně poklesla. Příjem ze stravovacích služeb u jednotek nad stanovenou velikostí se nadále mírně zvýšil na 7,2%, tempo růstu spotřeby nemovitostí a komunikací zůstalo vysoké a tempo růstu prodeje automobilů zůstalo nízké.

④Politika: Ekonomika si to nemůže dovolit, volnost je nekonečná a reforma pokračuje. Oddělení veřejné politiky přijímá makroekonomické myšlení, které není stimulující, ale získá výsledek, aby si získalo čas na reformu a vytvořilo kombinaci silné reformy a široké měny. Jeho cílem je zajistit proti poklesu investic do nemovitostí investice do infrastruktury, ale současný efekt se opakoval a ve druhém čtvrtletí se očekává růst stabilního růstu. Substituce dluhopisy místní správy snižuje bezrizikové úrokové sazby a zvyšuje chuť k riziku. Očekává se, že v budoucnu dojde ke snížení úrokové sazby a rezervního poměru, zrušení půjček hypotéky, sekuritizace úvěrových aktiv a posouzení poměru půjčky k vkladu.

⑤Trh: zopakovat reformu transformace skotu. V kontextu uvolňování měny, fiskálního dna, reforem, bezrizikových úrokových sazeb a hodnocení rizik pokračuje trend jmenovitě řízeného býka. Největší nejistota pramení z krátkodobé regulace a dlouhodobých ekonomických základů. Po rychlosti a vášni pozorně sledujte signály ekonomického dna a peněžního uvolnění. V poslední době nás znepokojuje nahrazování komunálního dluhu, centrální restrukturalizace podniků, tři hlavní regionální strategie pro stabilní růst, sedm hlavních typů klíčových investičních projektů, úsvit komodit, vojenský průmysl, internet +, ochrana životního prostředí, nebankovnictví, nemovitosti, a bankovnictví.