Čína zahájí celostátní kampaň na podporu spotřeby

Čína v květnu zahájí měsíční kampaň propagující spotřebu v rámci úsilí o posílení spotřebitelských výdajů, protože země fakticky dostala pod kontrolu COVID-19, uvedlo v neděli čínské ministerstvo obchodu (MOC).

Čína zahájí celostátní kampaň na podporu spotřeby
Čína zahájí celostátní kampaň na podporu spotřeby

Národní měsíc podpory spotřeby, společně organizovaný MOC a příslušnými odděleními a lokalitami, odstartuje 1. května a bude pokračovat po celý měsíc. Podle ministerstva bude obsahovat řadu aktivit podporujících spotřebu po celé zemi.
Je ionizující záření zodpovědné za zvyšující se výskyt rakoviny štítné žlázy?

Letos si připomínáme 10. výročí této události, uvedlo MOC a dodalo, že se stala podpisovou aktivitou, která pomáhá rozšiřovat domácí poptávku a urychlit spotřebu.

Během tohoto období bude zavedena řada pro-spotřebních opatření, včetně kupónů a dotací.

Více než 260 podniků v oblasti elektronického obchodování se zúčastní online nákupního festivalu, který poskytne různé zboží od oblečení a automobilů až po nábytek.

V rámci kampaně již přilákala první Čínská mezinárodní výstava spotřebních výrobků, která je naplánována na 7. až 10. května v Haikou (Chaj-kchou), hlavním městě jihočínské provincie Hainan (Chaj-nan), celkem 648 mezinárodních podniků a více než 800 domácích společností, uvedlo MOC.