Podcast Závislost – Bod za kterým už není návrat možný – aktualizace 2020

Tento podcast, který nedávno uznal Feedspot online jako „Podcast o drogové závislosti č. 1, který musíte poslouchat a přihlásit se k odběru v letech 2019 a 2020“, sdílí příběhy naděje a vzdělání pro jednotlivce, přátele, rodinu, rodiče a spolupracovníky, kteří byli nebo mohou být závislí na opioidy, heroin, kokain, léky na předpis, fentanyl atd. a chtějí tuto závislost překonat. To není pro nikoho snadné a naším cílem je poskytnout lidem široké spektrum příběhů o uzdravení, výzvách a triumfech.

Provádíme rozhovory s celou řadou jednotlivců, včetně pedagogů, aktivistů, podpůrných skupin, vymáhání práva, lékařů, zdravotních sester (kteří se stali závislými), hudebníků, umělců, zákonodárců a těch, kteří mají své vlastní příběhy. V květnu 2020 máme více než 200 000 stažení ve 117 zemích.

Existují rozhovory s bývalými závislými, příběhy o tom, že prošly mnoha neúspěšnými rehabilitacemi, rodiči a blízkými, které popisují hrůzy a nakonec metody, které hledali a našli při záchraně životů a pomoci.

Mezi problémy patří měnící se svět drogové výchovy, prevence, závislosti a rehabilitace, od 12krokových programů po úspěšné alternativní přístupy k detoxikaci, abstinenční příznaky, holistické přístupy a vzdělávání ke stabilním změnám životního stylu pro bývalé závislé. „Bodem bez návratu“ je situace, kdy jedinec dospěl k poznání, že potřebuje a potřebuje pomoc a musí změnit svůj život.

Také pro přátele a rodinu závislých, kteří jsou v rozumu a nevědí, co mají dělat, nebo kteří viděli, jak se ostatní neustále vracejí po několika rehabilitacích. Tento podcast má přinést naději a inspiraci pro zotavení.