Lamar Alexander podporuje legislativu policejních reforem v Senátu

Americký senátor Lamar Alexander
Americký senátor Lamar Alexander

Senátor Spojených států Lamar Alexander (R-Tenn.) Dnes vydal následující prohlášení poté, co spolusponzoroval policejní reformní legislativu senátora Tima Scotta (R-S.C.):

„Jsem rád, že mohu sponzorovat legislativu senátora Tima Scotta, která má státům pomoci reformovat policejní oddělení naší země tím, že přivede policisty k odpovědnosti, identifikuje a podporuje přijetí a používání osvědčených postupů v policejní práci v komunitě a poskytuje lepší školení policistům.“ Senátor Scott je tou pravou osobou, která má vést v této důležité záležitosti díky svým osobním zkušenostem a schopnosti spojovat lidi. “

Alexander uzavřel: „Benjamin Hooks, bývalý prezident NAACP z Memphisu, řekl, že„ Amerika je nedokončenou prací. Ušli jsme dlouhou cestou a máme před sebou ještě dlouhou cestu. “Tato dlouhá cesta nebude tak snadná jako přijetí zákonů – i když tato legislativa rozhodně pomůže. Bude to také vyžadovat změnu chování. “

Pozadí zákona o spravedlivých a sjednocujících řešeních k posílení komunit všude (SPRAVEDLNOST):

Vyzvěte policejní náčelníky, státy a místní úředníky, aby provedli policejní reformy:

· Vytváří federální komisi pro vypracování pokynů pro osvědčené postupy a samostatnou nezávislou komisi pro studium systému trestního soudnictví.

· Vytváří komisi pro sociální postavení černochů a chlapců – která vydá obsáhlou zprávu o problémech ovlivňujících černochy a chlapce, včetně vzdělání, zdravotní péče, finančního stavu a systému trestního soudnictví jako celku.

Zlepšit sběr údajů a vedení záznamů, aby policisté byli odpovědnější:

· Vyžaduje, aby státy shromažďovaly údaje o opčních příkazech – státy, které tak neučiní, by nebyly způsobilé pro federální granty na vymáhání práva. Kromě toho vyžaduje, aby místní policejní útvary shromažďovaly a hlásily údaje o použití síly, zvyšuje tresty za nepravdivé hlášení policistů.

· Rozšiřuje grantové programy pro policejní oddělení na nákup fotoaparátů nosených na těle a postihuje ta oddělení, která tyto kamery řádně nepoužívají.

· Zvyšuje odpovědnost tím, že podmíní federální granty na sběr údajů ze strany států a místních policejních oddělení o tom, kdy jejich důstojníci používají sílu k zadržení podezřelého.

· Zajišťuje, aby Federální úřad pro vyšetřování měl přístup k záznamům, když někdo zemře nebo je vážně zraněn při policejní vazbě.

Lepší vlakové policisty:

· Vypracovat programy pro výcvik policistů alternativně k použití síly, deeskalaci a kdy a jak je vhodné, aby policista při zadržení zasáhl.