Americký kongresman Mark Walker vydal následující prohlášení o zákonu o dodávkách pro Ameriku

Americký zástupce Mark Walker vydal následující prohlášení o zákonu o dodávkách pro Ameriku
Americký zástupce Mark Walker vydal následující prohlášení o zákonu o dodávkách pro Ameriku

Americký kongresman Mark Walker (R-N.C.) vydal následující prohlášení týkající se pasáže zákona H.R. 8015, zákon o dodávkách pro Ameriku:

„Bez svědectví sněmovního výboru od generálního poštmistra Louise DeJoye Nancy Pelosi svolala fauxní nouzové zasedání, aby bez konání a zásluh prosadila konspirační teorii v sálech Kongresu bez faktů a zásluh,“ řekl Walker. Čekají, až Pelosi a Schumer přestanou vést vyjednávání o úlevě od koronavirů a pomohou svým malým podnikům. Demokraté se místo toho zaměřují na sportovní klobouky z cínové fólie a propagaci nepodložených příběhů. “

Americká poštovní služba (USPS) je podle vlastní analýzy USPS finančně solventní minimálně do srpna 2021. Agentura má v současné době k dispozici hotovost ve výši 14 miliard dolarů spolu s úvěrovou opcí na 10 miliard dolarů od ministerstva financí, která byla vytvořena prostřednictvím zákona CARES a podporována Walkerem.

Podle USPS se předpokládá, že volební pošta bude od poloviny září do volebního dne představovat pouze méně než dvě procenta veškerého objemu pošty.